Vas Anna-Lisa Thomson
2014-10-09
269406
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, glaserat lergods med reliefdekor, motiv av fiskar och sjöstjärnor, höjd ca 27 cm
Krackelyr, smärre kantnagg