Stolar Myran 1950-tal

Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal
Stolar Myran 1950-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 3 st, "Myran", Arne Jacobsen, 1950-tal, sits i skiktlimmad bok, underrede i förkromat stål, märkta undertill "Denmark", sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, smärre sprickor

269339

2014-10-09