Kaffe-och teskedar silver
2014-10-08
269269
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFE- OCH TESKEDAR, 18 st., silver, delvis gammalfransk modell, 1800-tal, vikt ca 300 g
Delvis med skador och gravyr