Karl Gustav Holmberg oljemålning
2014-10-15
269268
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HOLMBERG, Karl Gustav (1916-1994): "Aftonstämning med segelbåt", signerad och daterad K G Holmberg 69, olja på pannå, 27x62 cm
Smärre ytskada