Carl Holger Fischer oljemålning
2014-10-07
269254
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FISCHER, Carl Holger (1885-1955): Blomsterstilleben, signerad Carl H Fischer, olja på duk, 30x40 cm