Angelica Wiik litografi
2014-10-16
269247
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960):"Franska nätter", signerad Angelica Wiik, färglitografi, HC, 60x28 cm