Ljusstakar empirestil
2014-10-08
269202
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1900-tal, empirestil, delvis mörkpatinerad mässing, rik dekor, tredelad fot med lejontassar, höjd 32 cm
Bruksslitage