Ljuskrona 1900-tal
2014-10-08
269184
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKKRONOR, 1 par, 1900-talets senare del, stomme i mässing med fasade rektanglar, behängd med olikslipade prismor, 5 elektriska ljuskällor, höjd ca 40 cm