Byrå Louis XV-stil
2014-10-08
269152
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, Frankrike, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanerad i olika träslag, mässingsbeslag, höjd 77, 67x38 cm
Skivan med lagningar, fanerskador, slitage