Bordslampa "Paulina"
2014-10-08
269139
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, samtida, "Paulina", stomme i graverat fattigmanssilver, total höjd ca 59 cm
PROVENIENS: Arnhilds Hus
Bruksslitage