Saltkar silver Exeter
2014-10-07
269124
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, sterlingsilver, med blå glasinsats, mästarstämplade, Exeter omkring 1800, höjd 5,5 , 9x6,5 cm
Glasinsatser med nagg