Rolf Hansson oljemålning

Rolf Hansson oljemålning
Rolf Hansson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

HANSON, Rolf (född 1953): "OSAUMO", signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson 1991, olja på pannå, 122x122 cm
Införselmoms 12% tillkommer på klubbat belopp
Proveniens:
Galleri Riis, Oslo

269112

2014-11-13