Henry Moore litografi
2014-10-14
269090
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MOORE, Henry (1898-1986): Figurkomposition, signerad och numrerad Moore XIX/XXV, litografi, 32x45 cm