Marjorie Conant oljemålning
2014-10-14
269070
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CONANT, Marjorie (1885-?): Landskap med väg och kvarn, signerad M Conant, olja på pannå, 43x59 cm