Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
THORNLEY, William Georges (1857-1935): Skepp utanför kust, signerad Thornley, olje på duk, ca 25,5x40,5 cm
Krackeleringar, retuscher
269056
2014-10-14