Roland Svensson litografi
2014-10-14
268904
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Erik Petters bod (Kallskär)", signerad Roland S, daterad a tergo 1980, färglitografi, numrerad 338/360, ca 28x42 cm