Ljusstakar silver England
2014-10-28
268878
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Turner & Simpson, Birmingham 1959, höjd ca 19 cm
Slitage, repor