Litografi efter Picasso
2014-10-08
268851
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LITOGRAFI, efter Picasso, "Guernica", märkt Pablo Picasso 1881 Guernica 1937 Stedelijk Museum Amsterdam Printed in Netherlands, ca 56x123 cm
Fuktskador