Arvid Johansson oljemålning
2014-10-13
268742
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANSSON, Arvid (1852-1923): Skuta i månsken, signerad, olja på duk, ca 70x110 cm