Brosch 1800-tal
2014-10-07
268722
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BROSCH, guld stämplat 625, med inskription "Presented to W. Whacker October 1883", längd 4 cm, total vikt 3,7 g