Appliquer i Louis XVI-stil
2014-10-06
268694
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XVI-stil, förgyllda, höjd 70 cm
Proveniens: Grand Hotell Haglund Göteborg