Figurin Lisa Larson
2014-10-10
268683
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURIN, "Emma", Gustavsberg, Lisa Larson, signerad Sweden LL, höjd 16 cm
Glasyrdefekt, smärre nagg vid en tå