Gunnar Norrman blyerts
2014-10-13
268638
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRMAN, Gunnar (född 1912): Landskap, signerad och daterad G Norrman 1978, blyerts, 38x28 cm