Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, dekor av sfinxer, höjd 139x69 cm
Proveniens: Grand Hotell Haglund Göteborg
Ombronserad, ett löst dekorelement, spegelglas saknas, ytskador och sprickor
268620
2014-10-06