Grafiska blad Napoleon
2014-10-12
268606
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRAFISKA BLAD, 2 st, Napoleon, 1800-tal, 49x66 cm
Proveniens:har varit inramade i de två senempireramarna nr 268612, upphängda på Grand Hotell Haglund i Göteborg
Veck och revor, gulnade