Einar Jolin färglitografi
2014-10-12
268579
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Strandbild med fåglar, färglitografi, signerad Jolin, 18/360, 55x46 cm
Gulnad och fuktskada