Yrjö Edelmann litografi
2014-10-13
268560
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Rivet papper-modell, signerad Y Edelmann, färglitografi, 111/150, 52x62 cm
glaset trasigt