Maj Bring oljemålning
2014-10-13
268556
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRING, Maj (1880-1971): På stranden, signerad och daterad Maj Bring 1952, olja på pannå, 55x46 cm