Fåtöljer 1950-tal
2014-10-06
268543
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1950-tal, teak, avtagbar klädsel
Bruksslitage, omarbetad bottensits