Golvlampor 1970-tal
2014-10-05
268515
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, stomme i mässing, total höjd 150 cm
Bruksslitage, skärmarna med skador