Byrå gustaviansk stil
2014-10-06
268511
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, gustaviansk stil, förgyllda beslag, höjd ca 120, 128x48 cm
Omarbetad, kompletterad, nyckel saknas