Pallar 1960-tal
2014-10-05
268505
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 2 st, 1960-tal, en skyltmärkt Bröderna Andersson, stommar teak, klädda i brun resp svart galon, höjd ca 40 cm
Bruksslitage