Ljusstakar 1800-tal
2014-10-05
268469
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, trumpetformade med genombruten bas, lösa manschetter, höjd 31 cm
Smärre bucklor