Armband lavakaméer
2014-10-08
268403
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMBAND, oädel metall, kaméer, skurna klassiska kvinnoprofiler av lava i olika färger, 1800-tal
Kaméer med sprickor, skador