Tallrikar i porslin 1700-tal
2014-10-05
268381
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor och fjärilar, diameter 23 cm
Nagg, nötningar