Thersia Sandström oljemålning
2014-10-13
268318
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SANDSTRÖM, Theresia, (1893-1981): Fiskebåtar, olja på duk, signerad och daterad Th Sandström 1925, 75x112 cm