Robert Högfeldt oljemålning
2014-10-13
268317
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Hus i vinterskrud, signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 38x46 cm