Robert Högfeldt oljemålning
2014-10-13
268312
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Lövträd, signerad Högfeldt, olja på duk, ca 35x50 cm