Robert Högfeldt oljemålning
2014-10-12
268296
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Björkar, signerad Högfeldt, olja på duk, ca 24x33 cm