Dosa silver Paris 1700-tal
2014-10-05
268293
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSA, silver, Paris 1700-talets andra hälft, oval form, graverade blommor på lock, botten samt på sidorna, längd 8 cm, vikt ca 108 g