Åke Wickström oljemålning
2014-10-12
268281
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WICKSTRÖM, Åke (född 1927): Gårdsmotiv, signerad Å Wickström, olja på duk, 23x32 cm