Bengt O Abrahamsson oljjemålning
2014-10-12
268272
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): "Försommar, Ligna (Hornstull)", signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, 33x41 cm