Robert Högfeldt akvarellmålning
2014-10-12
268266
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Hus i landskap, signerad Högfeldt, akvarell, ca 38,5x46 cm
Enstaka färgflagor