Harry Wichmann oljemålning
2014-10-12
268253
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Strandmotiv, signerad och daterad Wichmann 80, olja på pannå, ca 18x23 cm