Folke Ricklund oljemålning
2014-10-05
268239
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICKLUND, Folke (1900-1986): Eka, signerad och daterad 47, olja på pannå, ca 37,5x46 cm