Konrad Ekdahl-Askim olja
2014-10-10
268197
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Kubistiskt porträtt, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 60x48 cm
Ytmärken