Lars Norrman oljemålning
2014-10-11
268153
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Båt på strand, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 18x53 cm