Bert Håge Häverö oljemålning
2014-10-11
268130
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): Familjeutflykt i skärgården, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1979, olja på duk, ca 27x35 cm