Bert Håge Häverö oljemålning
2014-10-11
268113
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): Bröllop, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1979, olja på duk, 38x30 cm