Hjalmar Falk akvarell
2014-10-12
268078
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FALK, Hjalmar (1856-1938): Insjölandskap, signerad och daterad Hjalmar Falk 1928, akvarell, 26x53 cm